“Jeśli nie osiagasz swoich celów zawodowych to znaczy, że Twoja obecna strategia działania nie jest skuteczna.”

Maja Klonowska

Doskonałe dla Ciebie jeśli

awansowałąś/łeś na wyższe stanowisko, wkładasz dużo energii w pracę i choć masz swój zespół, to ilość pracy zaczyna Cię przerastać,

odnosiłaś/łeś sukcesy na poprzednim stanowisku, a teraz zauważasz, że strategie stosowane wczesniej już się nie sprawdzają i zaczynasz tracić pewność siebie,

chcesz poczuć się pewniej na nowym stanowisku,

marzy Ci się wyższe stanowisko i chiał(a)byś te marzenia przekuć w konkretny i skuteczny plan działania,

kolejny raz nie powiodło Ci się w rekrutacji na wyższe stanowisko i zastanawiasz się, co robisz nie tak,

to ktoś inny awansował, choć Ty masz większe kwalifikacje.

ZAPRASZAM NA COACHING!

Poznajmy się. Ja opowiem Ci więcej o coachingu, a Ty mi powiesz, na czym dokładnie Ci zależy i wspólnie ustalimy, jakie rozwiązanie najlepiej się sprawdzi w Twojej obecnej sytuacji.

Możemy pracować on-line (wykorzystując Teams, Skype, telefon) lub na spotkaniach w biurze. Na coaching dojeżdżam do Klienta do jego biura do Warszawy i okolic. Inne lokalizacje do indywidualnego uzgodnienia.

Gwarancja satysfakcji!

Gwarantuję, że już od pierwszego spotkania docenisz naszą współpracę i będziesz mieć korzyści z coachingu.

Jeśli po pierwszym spotkaniu stwierdzisz, że nasze rozmowy nie przynoszą Ci oczekiwanych rezultatów i są stratą pieniędzy, to zakończymy coaching i nie poniesiesz żadnych kosztów.

Opinie Klientów o naszej współpracy znajdziesz w zakładce O mnie.

„Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmacnianie oraz wspieranie Klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne (Klienta) odkrycia, wnioski i zasoby.”

– International Coaching Community

Pobierz bezpłatnie webinar

7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Odsłuchaj nagranie webinaru, w którym zbieram sedno moich wieloletnich doświadczeń i pokazuję nie tylko najczęstsze błędy w planowaniu kariery, ale co najważniejsze przedstawiam 7 skutecznych strategii działania, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z pracy!