“Jako szef możesz wydobywać z ludzi talenty, o których istnieniu nawet nie śnili. Możesz też sprawić, że zamkną się w sobie i będą jedynie czekać, aż wyjdą z pracy.”

Maja Klonowska

Doskonałe dla Ciebie jeśli

chcesz zbudować samodzielny i zaangażowany zespół, który będzie potrafił świetnie pracować nawet bez Ciebie,

masz doświadczenie w zarządzaniu ludżmi, dobrze Ci to wychodzi, ale czujesz, że masz w sobie więcej potencjału i możesz być jeszcze lepszym szefem,

chcesz nie tylko zarządzać ludźmi, ale budować zmotywowane zespoły i być inspirującym liderem.

pracujesz nad tym, by mieć zmotywowany zespół, ale Twoje działania nie przynoszą oczekiwanych przez Ciebie rezultatów,

Twoi koledzy stali się nagle Twoimi podwładnymi i trudno Ci jest odnaleźć się w tej nowej sytuacji,

zmieniłaś/łeś poziom zarządzania (z zarządzania kierownikami na zarządzanie dyrektorami lub z zarządzania specjalistami na zarządzanie kierownikami) i chcesz na nowo ułożyć sobie w głowie wizję siebie jako lidera,

właśnie awansowałaś/łeś na kierownika, a do tej pory nikim nie zarządzałaś/łeś i chcesz wypracować swój styl zarządzania.

ZAPRASZAM NA COACHING!

Poznajmy się. Ja opowiem Ci więcej o coachingu, a Ty mi powiesz, na czym dokładnie Ci zależy i wspólnie ustalimy, jakie rozwiązanie najlepiej się sprawdzi w Twojej obecnej sytuacji.

Możemy pracować on-line (wykorzystując Teams, Skype, telefon) lub na spotkaniach w biurze. Na coaching dojeżdżam do Klienta do jego biura do Warszawy i okolic. Inne lokalizacje do indywidualnego uzgodnienia.

Gwarancja satysfakcji!

Gwarantuję, że już od pierwszego spotkania docenisz naszą współpracę i będziesz mieć korzyści z coachingu.

Jeśli po pierwszym spotkaniu stwierdzisz, że nasze rozmowy nie przynoszą Ci oczekiwanych rezultatów i są stratą pieniędzy, to zakończymy coaching i nie poniesiesz żadnych kosztów.

Opinie Klientów o naszej współpracy znajdziesz w zakładce O mnie.

„Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmacnianie oraz wspieranie Klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne (Klienta) odkrycia, wnioski i zasoby.”

– International Coaching Community

Pobierz bezpłatnie webinar

7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Odsłuchaj nagranie webinaru, w którym zbieram sedno moich wieloletnich doświadczeń i pokazuję nie tylko najczęstsze błędy w planowaniu kariery, ale co najważniejsze przedstawiam 7 skutecznych strategii działania, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z pracy!