Życie po swojemu to moje DNA. Dlatego wspieram Klientów w pracy i życiu w zgodzie ze sobą.

moja misja

“Wspieram w tworzeniu odważnych wizji zawodowych, w których się zrealizujesz i które będą zgodne z Tobą.

Zachęcam do obrony swoich granic i pracy na własnych zasadach (także na etacie), do życia po swojemu.”

Hej!

Nazywam się Maja Klonowska. Jestem praktykiem biznesu i wspieram w budowaniu i rozwijaniu ścieżki zawodowej, która będzie współgrać z Twoimi talentami, aspiracjami i wartościami. 

A to wszystko z wielkim szacunkiem do Ciebie i Twojej wyjątkowości oraz niezachwianą wiarą, że Twoja autentyczność jest kluczem do znalezienia Twojego zawodowego po swojemu.

Jeśli więc czujesz, że zawodowo nie jesteś w tym miejscu, w którym chcesz, to nie czekaj aż polubisz swoje miejsce pracy, coś się w nim zmieni albo awans przyjdzie sam do Ciebie, tylko już teraz skutecznie zadbaj o swoją ścieżkę zawodową i zacznij żyć po swojemu.

Planowanie kariery

Inspirujący lider

w nowej roli

w nowej roli

work-life balance lidera

Skąd wiem, że to możliwe?

  • Bo sama od lat bardzo skutecznie planuję swoją ścieżkę zawodową

Od stażysty HR do Dyrektora Działu Personalnego i Administracji w międzynarodowych firmach (na szybko mogę zliczyć co najmniej 7 awansów). Obecnie prowadzę własną firmę.

  • Znam tę drogę także z drugiej perspektywy – bycia rekruterem i szefem zespołu
  • Moi Klienci dzięki naszej wspólnej pracy znajdują swoje zawodowe miejsce na ziemi, które daje im spełnienie. Nawet jeśli na początku sami nie do końca wierzyli, że jest to możliwe.

Zapoznaj się z opiniami moich klientów i zobacz, że warto wziąć swoje życie zawodowe w swoje ręce.

Nie czekaj, zacznij działać już dziś!

Podążając za moim po swojemu…

W 2018 roku postanowiłam w pełni oddać się temu, co mi obecnie najbardziej gra w duszy – wspieraniu innych w odnajdywaniu ich drogi zawodowej i osiąganiu w niej sukcesów, po to by mogli żyć po swojemu, tak jak ja żyję.

Chcę przełamać przekonanie, że to okoliczności decydują, jak wygląda nasze życie zawodowe. Możemy sami kreować naszą rzeczywistość i zmierzać do naszych celów krok po kroku. Wystarczy wiedzieć, jak się za to zabrać.

Maja Klonowska

Sukcesy moich klientów

Pełne opinie
o naszej współpracy

Raphael Pachkowski

Maja has an excellent approach to coaching. She asks questions that turn the conversation into a path of “self discovery”. This is a very powerful technique which I think leaves a lasting impact.

We worked on: identifying and properly applying strengths, being effective in the workplace, time management.

I would highly recommend Maja to anybody who is interested in self improvement or needs help in getting on the right path towards your personal goals.

Raphael Paczkowski

Maciej Nieć

„Rozpoczynając coaching z Mają chciałem wzmocnić kompetencje dotyczące pracy w dużych zespołach, o szerokim przekroju specjalizacji, osiągając większą ekspozycję w procesach decyzyjnych, budowania strategii i planowania.

Praca nad realizacją założonych celów dawała mi ogromną satysfakcję, nie tylko ze względu na osiągany postęp i rezultaty, ale przede wszystkim sposób komunikacji, bardzo wnikliwą analizę i trafnie dobrane metody do zidentyfikowanych czynników. Dzięki dużemu zaangażowaniu Mai, potrafiliśmy w przejrzysty i bardzo precyzyjny sposób dotrzeć do tych obszarów, które nastręczały mi kłopotów, jak również zaadresować im właściwą uwagę. Praca była efektywna i bardzo motywująca, bez taryfy ulgowej dla własnych słabości czy uprzedzeń.

Osiągnięte rezultaty dały bardzo szybko wymierne efekty, choć dla mnie tymi o największym znaczeniu okazały się być te na poziomie osobistym. Poprzez zbudowanie większej świadomości specyfiki swojego funkcjonowania, identyfikacji i właściwej oceny istotnych czynników, szybko poprawiły ogólną równowagę psychofizyczną, czyniąc kolejne życiowe wyzwania znacznie bardziej interesującymi.”

MACIEJ NIEĆ

Bartosz Węcłąwek

„Na początku zaznaczę, że przez długi czas nie byłam fanką coachingu.

Postrzegałam to jako narzędzie dla osób niezdecydowanych co do swojego życia i kariery, godzinę tygodniowo żeby wyrzucić wszystkie swoje wątpliwości i ponarzekać na „bezduszne korporacje” i „szefów, którzy cię nie rozumieją”.

Moja decyzja, żeby rozpocząć coaching z Mają była czysto pragmatyczna – chciałam poprawić swoje kompetencje komunikacyjne, a do tego potrzebna jest opinia z zewnątrz, która wskaże, jak inni mogą postrzegać ciebie i jak odbierają twoje komunikaty.

Coaching z Mają dał mi dużo więcej, bo pomógł zrozumieć dlaczego komunikuję się w taki sposób, co mną kieruje i jaki cel próbuję osiągnąć. Dzięki tym sesjom, zaczęłam serio zadawać sobie wiele pytań, których przedtem nie dopuszczałam do głosu. 

Dla mnie coaching to było wyzwanie i trudne doświadczenie – wymusiło wyjście z mojej strefy komfortu. Ale odpowiedzi na te pytania pomogły mi nie tylko podjąć kilka zmieniających życie decyzji, ale co najważniejsze zacząć poważnie myśleć o tym, co w przyszłości da mi szczęście.” 

Paulina morawska lopes

„Dear Reader,

Maja Klonowska is an experienced, and professional coach with an eye for talent, and the ability to reach even the most difficult & skeptical people!

Early in my career I had the pleasure of being coached by Maja while I was working in Poland. At the time, I sought her help in improving my skills in cooperating with my Polish colleagues who seemed to have an extremely different approach to work and communication than I did.

Thanks to our coaching sessions, she helped me improve my abilities in building relationships with my co-workers in Poland. The results of her coaching allowed me to become an effective leader, and project manager. In time, I received a series of promotions that led me to becoming a Brand Manager for 5 brands across the Gulf countries.

Without Maja’s coaching early in my career, I can confidently say I would not be where I am today.

She is excellent in getting the right messages across, and providing examples for people to understand the root factors of success and failure in the workplace.”

Roger HAMBLETON

Bartosz Węcławek

„Odkrywanie siebie samego, swoich możliwości, pragnień i oczekiwań jest procesem skomplikowanym, wymagającym czasu i dużej autorefleksji.

Coaching z Mają Klonowską, którego miałem przyjemność być uczestnikiem pozwolił mi odkryć siebie na nowo! Określiłem swoją ścieżkę zawodową i atrybuty, które muszę zdobyć lub rozwinąć, aby osiągnąć założone cele. Maja w sposób niezwykle przyjazny i wzbudzający ogromne zaufanie wydobywa z człowieka jego nieodkryte pokłady najlepszych cech, a mówiąc dokładniej, przez odpowiednie pytania i nasze odpowiedzi oraz związane z nimi osobiste przemyślenia sprawia, że sami je odkrywany i to jest najcenniejsze, bo jest tak naprawdę nasze!

Dzięki sesjom coachingowym moje podejście do pracy stało się bardziej systemowe, lepiej i szybciej wykonuję swoje obowiązki, daje mi to dużą satysfakcję i co równie ważne, jest zauważane przez współpracowników oraz przełożonych. Dziękuję Maju!”

BARTOSZ WĘCŁAWEK

„Światy organizacji pozarządowych i biznesu są różne, ale Maja dobrze je rozumie, bo przecież w trzecim sektorze można nauczyć się liczenia pieniędzy, a w biznesie – realizować żyłkę społecznikowską.

Jestem niewidoma i przekonałam się, że Maja uznaje potrzebę samorealizacji osób niewidzących. Wie też, że mimo swojej dysfunkcji mogą one być dobrymi i wartościowymi pracownikami.

Klientowi podczas sesji coachingowej Maja zadaje pytania, które pomagają mu odnaleźć się w pracy oraz zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Maja dobrze wspiera klienta w wyszukiwaniu mocnych i słabych stron instytucji, w której on pracuje;  w zastanawianiu się, jak rozwinąć zarówno potencjał firmy, jak i danego pracownika. Umie słuchać i odpowiada na potrzeby klienta. Jest bardzo konkretna i otwarta.

Maja bardzo poważnie traktowała zobowiązania wynikające z naszego kontraktu, pomimo że za coaching zapłaciłam symboliczną złotówkę.

Dziękuję Ci, Maju, za wsparcie mojej drogi zawodowej.” 

Jolanta Kramarz

Pobierz bezpłatnie webinar

7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Odsłuchaj nagranie webinaru, w którym zbieram sedno moich wieloletnich doświadczeń i pokazuję nie tylko najczęstsze błędy w planowaniu kariery, ale co najważniejsze przedstawiam 7 skutecznych strategii działania, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z pracy!