O mnie

Hej!

Jestem Maja. Wspieram w budowaniu ścieżki zawodowej, która będzie współgrać z Twoimi talentami, potrzebami, pasjami i wartościami. A to wszystko z wielkim szacunkiem do Ciebie i Twojej wyjątkowości oraz niezachwianą wiarą, że Twoja autentyczność jest kluczem do znalezienia Twojego zawodowego po swojemu.

Jeśli więc czujesz, że zawodowo nie jesteś w tym miejscu, w którym chcesz, to nie czekaj aż polubisz swoje miejsce pracy albo coś się w nim zmieni, już teraz skutecznie zaplanuj swoją ścieżkę zawodową i zacznij żyć po swojemu.

Sąd wiem, ze to możliwe?

Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałam w działach personalnych w międzynarodowych korporacjach. Na początku tej drogi, jeszcze będąc stażystką w dziale HR, podjęłam decyzję, że chcę zostać Kierownikiem Działu Personalnego. Konsekwentnie realizowałam ten cel. Zajmowałam przeróżne stanowiska, głównie kierownicze (na szybko mogę zliczyć co najmniej 7 awansów). Na koniec mojej pracy w korporacji objęłam stanowisko Dyrektora Działu Personalnego i Administracji.

Nie tylko zaplanowałam swoją karierę zawodową i ją zrealizowałam (a nawet przekroczyłam), ale znam także tę drugą ważną perspektywę: rekrutera (nie tylko rekrutowałam, ale też szkoliłam innych, jak to robić) i przełożonego (wiele lat zarządzałam przeróżnymi zespołami).

Jestem doświadczonym coachem (mam za sobą ponad 400 godzin coachingu). Celem wielu moich klientów było odnalezienie swojej drogi zawodowej lub awans na stanowisko kierownicze, wyższe kierownicze czy dyrektorskie. Nawet jeśli na początku sami nie do końca wierzyli, że ich pomysły są realne, szybko przekonywali się, że mogą je zrealizować, a nawet osiągnąć dużo więcej. Zapoznaj się z opiniami moich klientów (tu) i zobacz, że warto wziąć swoje życie zawodowe w swoje ręce. Nie czekaj, zacznij działać już dziś

Podążając za moim “po swojemu”…

Miałam też odwagę powiedzieć „dziękuję” korporacji, z jej wieloma atutami i benefitami, by realizować swoje pasje i marzeniaW 2018 roku postanowiłam w pełni oddać się temu, co mi obecnie najbardziej gra w duszy – wspieraniu innych w odnajdywaniu ich drogi zawodowej i osiąganiu w niej sukcesów, po to by mogli żyć po swojemu, tak jak ja żyję (więcej o tej decyzji znajdziesz tu i tu). 

Chcę przełamać przekonanie, że to okoliczności decydują, jak wygląda nasze życie zawodowe. Możemy sami kreować naszą rzeczywistość i zmierzać do naszych celów krok po kroku, wystarczy wiedzieć, jak się za to zabrać.

Jak mi jest “na swoim”? Po mojemu 🙂 Jak to mój znajomy kiedyś świetnie ujął, moje biuro jest wszędzie 🙂 Gdy jest ciepło, lubię pracować na dworze, blisko natury. I bardzo lubię zanurzać się w pędzie stolicy, by spotkać się z klientami lub poprowadzić szkolenie. Tym bardziej, że potem znowu wracam do mojej zielonej oazy.

Dzięki fantastycznej Videolivii możesz na chwilę zajrzeć do mojego świata. Zapraszam! 🙂

Maja Klonowska

 

COACHING ZE MNĄ

ZAJRZYJ NA BLOGA