O mnie

Maja Klonowska coach

Hej!

Nazywam się Maja. Jestem praktykiem biznesu i wspieram w budowaniu i rozwijaniu ścieżki zawodowej, która będzie współgrać z Twoimi talentami, aspiracjami i wartościami. 

A to wszystko z wielkim szacunkiem do Ciebie i Twojej wyjątkowości oraz niezachwianą wiarą, że Twoja autentyczność jest kluczem do znalezienia Twojego zawodowego po swojemu.

Jeśli więc czujesz, że zawodowo nie jesteś w tym miejscu, w którym chcesz, to nie czekaj aż polubisz swoje miejsce pracy, coś się w nim zmieni albo awans przyjdzie sam do Ciebie, tylko już teraz skutecznie zadbaj o swoją ścieżkę zawodową i zacznij żyć po swojemu.

Skąd wiem, że to możliwe?

  • Bo sama od lat bardzo skutecznie planuję swoją ścieżkę zawodową

Od stażysty HR do Dyrektora Działu Personalnego i Administracji w międzynarodowych firmach (na szybko mogę zliczyć co najmniej 7 awansów). Obecnie prowadzę własną firmę.

  • Znam tę drogę także z drugiej perspektywy – bycia rekruterem i szefem zespołu
  • Moi Klienci dzięki naszej wspólnej pracy znajdują swoje zawodowe miejsce na ziemi, które daje im spełnienie. Nawet jeśli na początku sami nie do końca wierzyli, że jest to możliwe.

Zapoznaj się z opiniami moich klientów (>>TUTAJ<<) i zobacz, że warto wziąć swoje życie zawodowe w swoje ręce.

Nie czekaj, zacznij działać już dziś!

Podążając za moim po swojemu…

W 2018 roku postanowiłam w pełni oddać się temu, co mi obecnie najbardziej gra w duszy – wspieraniu innych w odnajdywaniu ich drogi zawodowej i osiąganiu w niej sukcesów, po to by mogli żyć po swojemu, tak jak ja żyję.

Chcę przełamać przekonanie, że to okoliczności decydują, jak wygląda nasze życie zawodowe. Możemy sami kreować naszą rzeczywistość i zmierzać do naszych celów krok po kroku. Wystarczy wiedzieć, jak się za to zabrać.

Maja Klonowska