Czy żyjesz i pracujesz w zgodzie ze sobą?

Jestem coachem od 2012 roku. Posiadam certyfikację International Coach Federation (ICF) na poziomie Professional Certified Coach (PCC). Spędziłam ponad 1500 godzin pracując z Klientami nad realizacją ich celów.

W coachingu w stu procentach skupiam się na Tobie. Towarzyszę Ci w odkrywaniu Twoich talentów i  zasobów – bardzo często takich, których wydawało Ci się, że wcale nie masz.

Ważna jest dla mnie etyka wykonywania zawodu coacha. Na coachingu nie otrzymujesz ode mnie rad. Za to zwiększasz swoją świadomość odnośnie siebie, odkrywasz nowe perspektywy oraz zauważasz więcej możliwych rozwiązań.

Mocno skupiam się na tym, by czas naszych spotkań był dla Ciebie maksymalnie efektywny i przyniósł Ci jak najwięcej korzyści. Pracujemy w oparciu o Twoje wartości, by Twoje odkrycia i cele były dla Ciebie naprawdę ważne.

Poznając siebie lepiej, łatwiej jest Ci dokonywać wyborów zgodnych z Tobą i najlepszych dla Ciebie. A gdy czujesz, że Twoje działania są dobre dla Ciebie, zwiększa się Twoja motywacja do działania i osiągnięcia Twoich celów.

Nawet nie zauważysz kiedy przekroczysz cele, które na początku wydawały Ci się nie do osiągnięcia. A tak naprawdę nie tylko osiągniesz swoje cele, ale zmienisz siebie, bo coaching to transformacja. Dzięki Twoim talentom (czasem nieco ukrytym) zmieniasz i rozwijasz siebie.

Pobierz bezpłatnie webinar

7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Odsłuchaj nagranie webinaru, w którym zbieram sedno moich wieloletnich doświadczeń i pokazuję nie tylko najczęstsze błędy w planowaniu kariery, ale co najważniejsze przedstawiam 7 skutecznych strategii działania, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z pracy!

Jeśli chcesz określić swój cel i zaplanować konkretne kolejne kroki działania, by zacząć żyć zawodowo tak, jak chcesz – bez udawania, naginania się i dostosowywania

Jeśli chcesz uwierzyć w swoją wyjątkowość i zaufać swojej autentyczności

To porozmawiajmy!

Z radością będę Cię wspierać w odkrywaniu oraz realizowaniu Twojego zawodowego po swojemu, czyli ścieżki zawodowej, która będzie współgrać z Twoimi talentami, aspiracjami i wartościami.

Pamiętaj! Nie musisz zmagać się z Twoimi zawodowymi wyzwaniami w pojedynkę. Ze mną będzie Ci łatwiej, bo będę w Ciebie wierzyć nawet wtedy, gdy Tobie na chwilę zabraknie tej wiary.

Maja Klonowska

Planowanie kariery

Inspirujący lider

w nowej roli

w nowej roli

work-life balance lidera