Ja zwolniłam, a Ty?

lis 30, 2017

Kiedyś bardzo dużo pracowałam i byłam absolutnie pochłonięta moim rozwojem w korporacji prawie zapominając o wszystkim innym. Już mi przeszło. 🙂 Teraz bardzo cenię mój czas prywatny i dbam o to, co w nim robię.

Cały czas uczę się zwalniać tempo. Zaplanowanie sobie dnia i całego życia, żeby wstawać rano i biegać z jednego miejsca na drugie robiąc milion rzeczy już dawno przestało mnie kręcić. Wolę precyzyjnie wybierać najlepsze ziarna i nimi się delektować. Mniej, a wolnej i bardziej.

Obecnie tylko czasami zdarzają mi się małe podskoki wyżycia się w bieganinie, a tak naprawdę już nigdzie się nie spieszę. Idę spokojnie i rozglądam się wokoło zaciekawionym wzrokiem.

 

A jak masz Ty? Biegasz, czy chodzisz? A może znasz jakieś skuteczne sposoby na zwalnianie?

 

Masz pytanie?

Maja Klonowska

Maja Klonowska

PRAKTYK BIZNESU

Jestem coachem indywidualnym, coachem action learning, trenerem i mentorem. A przede wszystkim praktykiem biznesu.

Wspieram w znajdowaniu i rozwijaniu ścieżki zawodowej zgodnej z Twoimi wartościami i pasjami.

A to wszystko z wielkim szacunkiem do Ciebie i Twojej wyjątkowości oraz niezachwianą wiarą, że Twoja autentyczność jest kluczem do znalezienia Twojego zawodowego po swojemu.

Pobierz bezpłatnie webinar

7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Odsłuchaj nagranie webinaru, w którym zbieram sedno moich wieloletnich doświadczeń i pokazuję nie tylko najczęstsze błędy w planowaniu kariery, ale co najważniejsze przedstawiam 7 skutecznych strategii działania, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z pracy!