ZACZNIJ TUTAJ, czyli dla kogo jest ten blog

Blog ten jest dedykowany wszystkim, którzy są otwarci na dzielenie się swoim doświadczeniem i czerpanie od innych. Dla osób, które nie chcą postępować z założenia jak wszyscy, tylko w sposób, który będzie najbardziej wzbogacał ich osobowość. Chciałabym, by to miejsce stało się platformą do otwartej i pełnej szacunku wymiany poglądów i przeżyć. Każdy z nas jest inny i to jest piękne. Możemy się ze sobą nie zgadzać i nadal doceniać wspólne dyskusje. W końcu to rewelacyjny sposób na poznawanie różnych punktów widzenia i zdobywanie nowych perspektyw.

Dla mnie życie po swojemu jest bardzo istotne, wręcz fundamentalne. Szkoda byłoby przeżyć życie według zasad i oczekiwań innych osób lub ich pomysłów. A tego nie brakuje wokoło. Dla mnie liczy się to, co dana osoba ma w sercu, co dla niej jest ważne i warte stworzenia. Trzymam kciuki za każdego, by potrafił i miał odwagę wyrażać prawdziwego siebie. A możliwość poznawania prawdziwych Ja uważam za wspaniały dar i zarazem fascynującą przygodę. Tej części jest poświęcona sekcja Życie.

W sekcji Praca dzielę się moim zawodowym doświadczeniem. Jest ona skierowana do zaangażowanych ludzi z potencjałem, którzy szukają swojej drogi zawodowej i chcą się rozwijać w dużych organizacjach. Szczególnie do osób, które myślą o roli kierownika lub zarządzają już zespołami i chcą doskonalić swój warsztat przywódczy.

Nie znajdziesz tutaj sposobów na oszukanie systemu czy zdobycie szybkich wyników bez zaangażowania się we własny rozwój. Ale jeśli chcesz wykorzystać swoje możliwości, zwiększyć je i stać się przełożonym, który wzbogaca siebie i innych, to dobrze trafiłeś. Razem możemy tu stworzyć skarbnicę wiedzy dla obecnych i przyszłych kierowników.

Serdecznie zapraszam do konstruktywnej wymiany opinii i spostrzeżeń. Mam nadzieję, że nie tylko wyniesiemy z tego wiele wartościowego dla siebie, ale że będzie to także dla nas po prostu duża przyjemność! 🙂

 

Więcej o blogu i o mnie znajdziesz tu => O blogu i o mnie

Sekcję Praca najlepiej zacząć czytać od tekstu wprowadzającego, czyli => Korporacja – uniwersytet życia

 

Uwaga!

Jak przystało na wartościowy blog, nie będą na nim tolerowane niekulturalne i obraźliwe komentarze, a także te, których jedynym celem jest skrytykowanie innej osoby. Takie wpisy oraz wszelki spam (reklamy produktów, stron, itp.) będą kasowane bez ostrzeżenia.