Odkryj, co chcesz robić zawodowo!

10 dni, które sprawią, że Twoja praca stanie się Twoją pasją!

DRUGIEGO TAKIEGO PROGRAMU NIE ZNAJDZIESZ NA RYNKU!

To mój w pełni autorski program, w którym zbieram  sedno moich wieloletnich doświadczeń zawodowych.

Pokazuję w nim w praktyczny sposób, jak krok po kroku odkryć, co chcesz robić zawodowo i jak określić swoją zawodową przyszłość, by odnosić w niej sukcesy.

Dlatego, że nawet najfajniejsza praca, jeśli nie będziesz w niej odnosić sukcesów, z czasem przyniesie Ci frustrację.

ZAPISUJĘ SIĘ NA PROGRAM!

Kliknij w wybrany pakiet, aby przejść do sklepu.

Co zyskasz biorąc udział w programie?

Na przykładach, krok po kroku i w praktyce dowiesz się m.in.:

 • Jak szukać swoich mocnych stron, 
 • Jak zwiększyć prawdopodobieństwo swojego sukcesu,
 • Gdzie są ukryte źródła Twojej motywacji, 
 • Jak zminimalizować ryzyko porażki i złej decyzji, 
 • Jak przestać samemu sobie przeszkadzać w osiągnięciu sukcesu,
 • Jak zwiększyć swoją pewność siebie.

Jak wygląda program?

 • Otrzymujesz dostęp do 10 filmów trwających ok 15 minut. Wszystkie filmy są ułożone w odpowiedniej kolejności i są poprzedzone zapowiedzią, czego będą dotyczyć.
 • Otrzymujesz 8 workbooków do pracy własnej do pobrania. Znajdziesz w nich wskazówki oraz zadania do wykonania.
 • Teraz w prezencie otrzymasz także ebook „Jak skutecznie wprowadzać zmiany w życie, czyli nie poprzestawać na świetnych pomysłach”.
 • W pakiecie VIP masz dodatkowo ode mnie indywidualne wsparcie na Messengerze przez miesiąc od zakupu programu.

Skąd wiem, że to działa?

 • Bo sama od lat bardzo skutecznie planuję swoją ścieżkę zawodową

Awansowałam od Stażysty HR do Dyrektora Działu Personalnego i Administracji w międzynarodowych korporacjach.

Obecnie prowadzę własną firmę i pomagam innym osiągać ich zawodowe cele. 

Moi Klienci to osoby, które mają odwagę sięgać po satysfakcję i sukces w pracy, niezależnie od tego, czy widzą siebie na etacie, jako przedsiębiorcę, czy jeszcze nie znaleźli swojego zawodowego miejsca.

 • Znam tę drogę także z innych perspektyw – bycia rekruterem, HR-owcem, coachem i szefem zespołu.
 • Moi Klienci dzięki naszej wspólnej pracy znajdują swoje zawodowe miejsce na ziemi, które daje im spełnienie. Nawet jeśli na początku sami nie do końca wierzyli, że jest to możliwe.

Maja Klonowska – praktyk biznesu

ZAPISUJĘ SIĘ NA PROGRAM!

Kliknij w wybrany pakiet, aby przejść do sklepu.

Opinie o programie

“Program pozwolił mi stworzyć wizję mojej własnej ścieżki zawodowej i dał solidne podstawy, na których mogę się opierać w realizacji celów zawodowych. Dzięki niemu uporządkowałam swoje priorytety i wiem, co i kiedy mam zrobić, żeby zacząć pracować z pasją, po swojemu. Wiem już też, jak sobie radzić z trudnościami i jak walczyć z przekonaniami, które ograniczają moją pewność siebie. Czuję, że w końcu zrobiłam krok do przodu 🙂 “

– Magda  

“Jestem osobą z dość sporym doświadczeniem zawodowym w różnych korporacjach. Czyli niby wszystko OK. Jednak ciągle gdzieś wewnętrznie czułam, że „to nie jest to”. Więc zaczęłam się zastanawiać, co to może być to „to”. Wtedy trafiłam na webinar Mai na temat istotności wizji w planowaniu ścieżki zawodowej. I po tym webinarze… załamałam się już zupełnie!!! Przecież ja od początku idę bez wizji, i to pewnie jest powodem tego „skakania” po firmach/stanowiskach! Wtedy Maja zaproponowała mi swój program „Odkryj, co chcesz robić zawodowo”. Podchodziłam do tego programu dość sceptycznie – no jak to, przecież ja mam prawie 4 dychy na karku, robiłam mnóstwo rzeczy i teraz ma się okazać, że to być może „nie ten kierunek”? 

Jednak zdecydowałam się na udział w programie i obiecałam sobie, że uczciwie przez niego przejdę. Aktywność typu „ustrukturyzowane tworzenie wizji” była dla mnie czymś kompletnie nowym!!! Niektóre dni w programie były przyjemne i dość łatwe, inne zmuszały do mocnej refleksji i uczciwego „zajrzenia w siebie”. Dzięki temu programowi poznałam swoje mocne strony (nawet sobie nie zdawałam sprawy, że jakieś mam!!!), określiłam „warunki brzegowe” mojej wymarzonej pracy i… przyszedł czas budowania wizji… Tutaj dały znać o sobie „przekonania” typu „jestem za stara na zmiany”, „przecież ja w zasadzie nic konkretnego nie umiem”… Program pokazuje, jak negatywne, hamujące nas, przekonania zmienić na coś pozytywnego! To było niesamowite!

Program ukończyłam z wyobrażeniem mojej idealnej pracy i częściowo skrystalizowaną wizją – nadal pracuję nad dopełnieniem wizji i jestem już tuż tuż… 🙂

Jak się okazuje, „sto lat temu” chyba intuicyjnie na chwilę weszłam na trasę zawodową zgodną z „wewnętrzną wizją”. Jednak nastąpiło w moim życiu istotne „zboczenie z trasy”, a dzięki programowi Mai – wracam na właściwą ścieżkę 🙂

Polecam ten program każdemu, kto czuje, że to, co aktualnie robi zawodowo „to chyba nie to” oraz każdemu, kto chce zajrzeć mocniej w głąb siebie i po prostu określić na podstawie swoich mocnych stron i „innych okoliczności”, co tak naprawdę go kręci w życiu 🙂

– Paulina  

“Program pozwolił mi ujrzeć moje mocne strony o których nie miałem pojęcia, pozwolił mi stworzyć własną wizję, jak osiągnąć mój wymarzony zawód oraz pracę jaką chciałbym wykonywać. Nabrałem dzięki temu więcej pewności siebie, oraz dużą chęć do działania. Myślę, że to będzie dla mnie duży start, aby odmienić swoje życie i robić to, co naprawdę sprawia mi przyjemność ” 

– Kamil 

“Program zleciał bardzo szybko! Dał mi sporo do myślenia. Poważnie zastanowiłam się nad samą sobą nie tylko w kwestii zawodowej. Pewne rzeczy poukładały się w mojej głowie, a jeszcze więcej do niej wpadło.

Ja sama na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do programu, ale postanowiłam spróbować i przekonałam się, że jest to coś naprawdę fajnego i wartego uwagi. Szczerze, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie sądziłam, że program da mi tyle dobrego!

Dla każdego, kto się zastanawia czy warto, odpowiadam: No pewnie!” 

– Irena 

Cena programu

PAKIET STANDARD

Pakiet jest dostępny cały czas w sprzedaży

247 zł

PAKIET VIP (z indywidualnym wsparciem)

Ilość miejsc ograniczona – są wolne miejsca

447 zł

ZAPISUJĘ SIĘ NA PROGRAM!

Kliknij w wybrany pakiet, aby przejść do sklepu.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, faktura zostanie wygenerowana automatycznie po dokonaniu zakupu.

 • Jak dużo Twojego wsparcia otrzymam podczas programu w pakiecie VIP?

Przez miesiąc od zakupu programu będę odpowiadać na Twoje pytania i wątpliwości na Messengerze facebooka. Jeśli nie używasz tego narzędzia, możesz pisać do mnie maile.

 • Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów programu?

Dostęp do filmów otrzymujesz na rok. Workbooki są do pobrania, więc otrzymujesz je na zawsze.