Odkryj, co chcesz robić zawodowo!

10 dni, które sprawią, że zaczniesz pracować z pasją i odnosić sukcesy!

DRUGIEGO TAKIEGO PROGRAMU NIE ZNAJDZIESZ NA RYNKU!

To mój w pełni autorski program, w którym zbieram  sedno moich wieloletnich doświadczeń zawodowych.

Pokazuję w nim w praktyczny sposób, jak krok po kroku odkryć, co chcesz robić zawodowo i jak określić swoją zawodową przyszłość, by odnosić w niej sukcesy.

Dlatego, że nawet najfajniejsza praca, jeśli nie będziesz w niej odnosić sukcesów, z czasem przyniesie Ci frustrację.

ZAPISUJĘ SIĘ NA PROGRAM!

Kliknij w wybrany pakiet, aby przejść do sklepu.

Co zyskasz?

 • Dowiesz się, jak krok po kroku opracować wizję pracy, w której będziesz się spełniać i która sprawi, że polubisz poniedziałki.
 • Uciszysz w swojej głowie głosy, które mówią Ci, że już jest dla Ciebie za późno na zmiany lub że nie dasz rady.
 • Wzmocnisz swoją pewność siebie.
 • Dzięki stworzeniu konkretnej wizji, tego co chcesz robić zawodowo zaoszczędzisz lata, unikniesz wielu frustracji i niesamowicie zwiększysz prawdopodobieństwo osiągnięcia zawodowego sukcesu.

Jak wygląda program?

 • Przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku codziennie otrzymujesz ode mnie maila z ok 15-minutowym filmem oraz workbookiem do pracy własnej.
 • Codziennie przez dwa tygodnie otrzymujesz ode mnie wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku.
 • Masz dostęp do grupy wsparcia (pozostałych uczestników) na Facebooku przez 2 miesiące.
 • W pakiecie PREMIUM masz dodatkowo godzinną indywidualną sesję szkoleniową on-line do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od zakończenia programu.

Startujemy 15 lipca!!!

Skąd wiem, że to działa?

 • Bo sama od lat bardzo skutecznie planuję swoją ścieżkę zawodową

Awansowałam od Stażysty HR do Dyrektora Działu Personalnego i Administracji w międzynarodowych korporacjach.

Obecnie prowadzę własną firmę i pomagam innym osiągać ich zawodowe cele. 

Moi Klienci to osoby, które mają odwagę sięgać po satysfakcję i sukces w pracy, niezależnie od tego, czy widzą siebie na etacie, jako przedsiębiorcę, czy jeszcze nie znaleźli swojego zawodowego miejsca.

 • Znam tę drogę także z innych perspektyw – bycia rekruterem, HR-owcem, coachem i szefem zespołu.
 • Moi Klienci dzięki naszej wspólnej pracy znajdują swoje zawodowe miejsce na ziemi, które daje im spełnienie. Nawet jeśli na początku sami nie do końca wierzyli, że jest to możliwe.

Maja Klonowska – praktyk biznesu

ZAPISUJĘ SIĘ NA PROGRAM!

Kliknij w wybrany pakiet, aby przejść do sklepu.

Opinie o programie

“Program pozwolił mi stworzyć wizję mojej własnej ścieżki zawodowej i dał solidne podstawy, na których mogę się opierać w realizacji celów zawodowych. Dzięki niemu uporządkowałam swoje priorytety i wiem, co i kiedy mam zrobić, żeby zacząć pracować z pasją, po swojemu. Wiem już też, jak sobie radzić z trudnościami i jak walczyć z przekonaniami, które ograniczają moją pewność siebie. Czuję, że w końcu zrobiłam krok do przodu 🙂 “

– Magda  

“Jestem osobą z dość sporym doświadczeniem zawodowym w różnych korporacjach. Czyli niby wszystko OK. Jednak ciągle gdzieś wewnętrznie czułam, że „to nie jest to”. Więc zaczęłam się zastanawiać, co to może być to „to”. Wtedy trafiłam na webinar Mai na temat istotności wizji w planowaniu ścieżki zawodowej. I po tym webinarze… załamałam się już zupełnie!!! Przecież ja od początku idę bez wizji, i to pewnie jest powodem tego „skakania” po firmach/stanowiskach! Wtedy Maja zaproponowała mi swój program „Odkryj, co chcesz robić zawodowo”. Podchodziłam do tego programu dość sceptycznie – no jak to, przecież ja mam prawie 4 dychy na karku, robiłam mnóstwo rzeczy i teraz ma się okazać, że to być może „nie ten kierunek”? 

Jednak zdecydowałam się na udział w programie i obiecałam sobie, że uczciwie przez niego przejdę. Aktywność typu „ustrukturyzowane tworzenie wizji” była dla mnie czymś kompletnie nowym!!! Niektóre dni w programie były przyjemne i dość łatwe, inne zmuszały do mocnej refleksji i uczciwego „zajrzenia w siebie”. Dzięki temu programowi poznałam swoje mocne strony (nawet sobie nie zdawałam sprawy, że jakieś mam!!!), określiłam „warunki brzegowe” mojej wymarzonej pracy i… przyszedł czas budowania wizji… Tutaj dały znać o sobie „przekonania” typu „jestem za stara na zmiany”, „przecież ja w zasadzie nic konkretnego nie umiem”… Program pokazuje, jak negatywne, hamujące nas, przekonania zmienić na coś pozytywnego! To było niesamowite!

Program ukończyłam z wyobrażeniem mojej idealnej pracy i częściowo skrystalizowaną wizją – nadal pracuję nad dopełnieniem wizji i jestem już tuż tuż… 🙂

Jak się okazuje, „sto lat temu” chyba intuicyjnie na chwilę weszłam na trasę zawodową zgodną z „wewnętrzną wizją”. Jednak nastąpiło w moim życiu istotne „zboczenie z trasy”, a dzięki programowi Mai – wracam na właściwą ścieżkę 🙂

Polecam ten program każdemu, kto czuje, że to, co aktualnie robi zawodowo „to chyba nie to” oraz każdemu, kto chce zajrzeć mocniej w głąb siebie i po prostu określić na podstawie swoich mocnych stron i „innych okoliczności”, co tak naprawdę go kręci w życiu 🙂

– Paulina  

Cena programu

PAKIET STANDARD

 

Limit miejsc ograniczony – są wolne miejsca

447 zł

PAKIET PREMIUM

(z godzinną indywidualną sesją on-line)

Limit miejsc ograniczony – są wolne miejsca

647 zł

ZAPISUJĘ SIĘ NA PROGRAM!

Kliknij w wybrany pakiet, aby przejść do sklepu.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, faktura zostanie wygenerowana automatycznie po dokonaniu zakupu.

 • Czy trzeba rozpocząć program 15 lipca?

Bardzo zachęcam Cię do udziału w programie w terminie. Możesz wtedy korzystać z mojego wsparcia oraz zyskujesz wsparcie pozostałych uczestników, które jest bardzo cenne. Ale jeśli nie masz takiej możliwości lub wolisz pracować samodzielnie, to możesz rozpocząć program później. 

 • Jak dużo Twojego wsparcia otrzymam podczas programu w zamkniętej  grupie na Facebooku?

Będę obecna na grupie codziennie od 15 do 28 lipca do 3 godzin dziennie. Możesz więc zadawać mi pytania na bieżąco.

 • Kiedy mogę skorzystać z indywidualnej sesji szkoleniowej on-line, którą mam w pakiecie PREMIUM?

Na indywidualną sesję szkoleniową umówimy się po 14-tu dniach programu. Masz 2 miesiące od 28 lipca, by z niej skorzystać.

 • W jaki sposób odbywa się indywidualna sesja szkoleniowa on-line?

Rozmawiamy przez telefon lub przez skype w zależności od tego, która opcja bardziej Ci odpowiada.

 • Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów programu?

Dostęp do filmów otrzymujesz na rok. Workbooki są do pobrania, więc otrzymujesz je na zawsze.