“Nie jest sztuką dobrze zarabiać. Sztuką jest dobrze zarabiać, robić to, co się lubi i nie harować całymi dniami.”

Maja Klonowska

Doskonałe dla Ciebie jeśli

chcesz skutecznie zaplanować swoją karierę,

jeszcze nie wiesz, co chcesz robić zawodowo,

nie masz doświadczenia zawodowego lub niewielkie i nie wiesz, od czego zacząć,

zastanawiasz się czy pracować na swoim, czy raczej na etacie,

chcesz mieć wpływ na swoją pracę i karierę,

chcesz poznać swoje mocne strony,

chcesz wzmocnić swoją pewność siebie w pracy,

chcesz poznać skuteczne strategie zarządzania swoją ścieżką zawodową.

Odbierz bezpłatnie fragment programu

Odkryj, co chcesz robić zawodowo

Wkraczasz w świat zawodowy i zastanawiasz się, jak pokierować swoją karierą?

Odsłuchaj nagranie z pierwszego dnia programu i na podstawie case study sprawdź, co jest podstawą udanej kariery.t.

247 PLN

“Odkryj, co chcesz robić zawodowo”

10-dniowy program on-line dla osób na początku drogi zawodowej

PAKIET STANDARD

Podobno praca to tylko praca. A ja uważam, że mogą to być i fajne pieniądze, i frajda. Wszystko zależy od tego, co wybierzesz. A jeszcze wcześniej od tego, jak się zabierzesz za szukanie swojego zawodowego miejsca – strategicznie i poznając siebie, czy zdasz się na przypadek.

447 PLN

“Odkryj, co chcesz robić zawodowo”

10-dniowy program on-line dla osób na początku drogi zawodowej oraz indywidualne wsparcie przez miesiąc

PAKIET VIP

Podobno praca to tylko praca. A ja uważam, że mogą to być i fajne pieniądze, i frajda. Wszystko zależy od tego, co wybierzesz. A jeszcze wcześniej od tego, jak się zabierzesz za szukanie swojego zawodowego miejsca – strategicznie i poznając siebie, czy zdasz się na przypadek.

Jestem dla Ciebie, by Cię wspierać w tej drodze. Razem zdziałamy więcej.

1500 PLN

Coaching

PAKIET ON-LINE

3 godzinne sesje przez skype lub telefon do wykorzystania w 2 miesiące

Możesz wygodnie i bezpiecznie siedzieć w dowolnym miejscu na świecie i skupiać się tylko na Tobie i Twoich celach.

Gwarancja satysfakcji!

2250 PLN

Coaching

PAKIET SPOTKANIA U KLIENTA

3 godzinne sesje podczas spotkań u Klienta do wykorzystania w 2 miesiące

Na coaching dojeżdżam do Klienta do jego biura do Warszawy i okolic. Inne lokalizacje do indywidualnego uzgodnienia.

Gwarancja satysfakcji!

Opinie

Jestem osobą z dość sporym doświadczeniem zawodowym w różnych korporacjach. Czyli niby wszystko OK. Jednak ciągle gdzieś wewnętrznie czułam, że „to nie jest to”. Więc zaczęłam się zastanawiać, co to może być to „to”. Wtedy trafiłam na webinar Mai na temat istotności wizji w planowaniu ścieżki zawodowej. I po tym webinarze… załamałam się już zupełnie!!! Przecież ja od początku idę bez wizji, i to pewnie jest powodem tego „skakania” po firmach/stanowiskach! Wtedy Maja zaproponowała mi swój program „Odkryj, co chcesz robić zawodowo”. Podchodziłam do tego programu dość sceptycznie – no jak to, przecież ja mam prawie 4 dychy na karku, robiłam mnóstwo rzeczy i teraz ma się okazać, że to być może „nie ten kierunek”? 

Jednak zdecydowałam się na udział w programie i obiecałam sobie, że uczciwie przez niego przejdę. Aktywność typu „ustrukturyzowane tworzenie wizji” była dla mnie czymś kompletnie nowym!!! Niektóre dni w programie były przyjemne i dość łatwe, inne zmuszały do mocnej refleksji i uczciwego „zajrzenia w siebie”. Dzięki temu programowi poznałam swoje mocne strony (nawet sobie nie zdawałam sprawy, że jakieś mam!!!), określiłam „warunki brzegowe” mojej wymarzonej pracy i… przyszedł czas budowania wizji… Tutaj dały znać o sobie „przekonania” typu „jestem za stara na zmiany”, „przecież ja w zasadzie nic konkretnego nie umiem”… Program pokazuje, jak negatywne, hamujące nas, przekonania zmienić na coś pozytywnego! To było niesamowite!

Program ukończyłam z wyobrażeniem mojej idealnej pracy i częściowo skrystalizowaną wizją – nadal pracuję nad dopełnieniem wizji i jestem już tuż tuż… 🙂

Jak się okazuje, „sto lat temu” chyba intuicyjnie na chwilę weszłam na trasę zawodową zgodną z „wewnętrzną wizją”. Jednak nastąpiło w moim życiu istotne „zboczenie z trasy”, a dzięki programowi Mai – wracam na właściwą ścieżkę 🙂

Polecam ten program każdemu, kto czuje, że to, co aktualnie robi zawodowo „to chyba nie to” oraz każdemu, kto chce zajrzeć mocniej w głąb siebie i po prostu określić na podstawie swoich mocnych stron i „innych okoliczności”, co tak naprawdę go kręci w życiu 🙂 “

Paulina

“Program pozwolił mi ujrzeć moje mocne strony o których nie miałem pojęcia, pozwolił mi stworzyć własną wizję, jak osiągnąć mój wymarzony zawód oraz pracę jaką chciałbym wykonywać. Nabrałem dzięki temu więcej pewności siebie, oraz dużą chęć do działania. Myślę, że to będzie dla mnie duży start, aby odmienić swoje życie i robić to, co naprawdę sprawia mi przyjemność  ” 

Kamil

“Program pozwolił mi stworzyć wizję mojej własnej ścieżki zawodowej i dał solidne podstawy, na których mogę się opierać w realizacji celów zawodowych. Dzięki niemu uporządkowałam swoje priorytety i wiem, co i kiedy mam zrobić, żeby zacząć pracować z pasją, po swojemu. Wiem już też, jak sobie radzić z trudnościami i jak walczyć z przekonaniami, które ograniczają moją pewność siebie. Czuję, że w końcu zrobiłam krok do przodu 🙂 “

Magda

“Program zleciał bardzo szybko! Dał mi sporo do myślenia. Poważnie zastanowiłam się nad samą sobą nie tylko w kwestii zawodowej. Pewne rzeczy poukładały się w mojej głowie, a jeszcze więcej do niej wpadło.

Ja sama na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do programu, ale postanowiłam spróbować i przekonałam się, że jest to coś naprawdę fajnego i wartego uwagi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie sądziłam, że program da mi tyle dobrego!

Dla każdego, kto się zastanawia czy warto, odpowiadam: No pewnie!” 

Irena