Ile trzeba mieć pieniędzy?

ile potrzeba pieniędzy, ile trzeba mieć pieniędzy, ile najlepiej mieć pieniędzy, kiedy jest za mało pieniędzy, ile mieć pieniędzy, pieniądze

Odkąd pamiętam wiedziałam, ile chcę mieć pieniędzy. Wraz z powiększaniem się mojej rodziny kwota rosła, ale zawsze chciałam mieć ich tyle samo: tyle, by nie trzeba było o nich myśleć.

Niektórzy mówią, że pieniądze nie są ważne. Ale to one zapewniają godny byt rodzinie i pozwalają realizować pasje i marzenia.

Z drugiej strony bardzo lubię, gdy moja rodzina osiąga taki poziom w finansach, gdy mamy ich na tyle dużo, że nie musimy o nich myśleć. Gdy nie patrzymy na każdą złotówkę i nie koncentrujemy się nadmiernie na wydatkach. Wtedy czuję, że pieniądze przestają być ważne.

Zawsze jednak towarzyszy mi myśl, że to przyjemne uczucie zniknie, jeśli zacznie ich być za mało. Dlatego dbam, by tak się nie stało.

 

A jaki Ty masz stosunek do pieniędzy? Ile Ci ich potrzeba?

 

Chcesz przeczytać więcej tekstów? Zapraszam tutaj. Zawsze też możesz szybko je wyszukać w spisie treści w górnym menu w kategorii ŻYCIE – w poszukiwaniu siebie.