Darmowa godzinna sesja coachingowa w prezencie

Hej!

Cudownie, że ruszasz do działania! Gratuluję!

Tylko teraz – pierwsza godzinna sesja coachingowa jest darmowa (ilość sesji limitowana) – to mój prezent dla Ciebie. Naprawdę zależny mi, by udaremnić wszystkie Twoje wymówki powstrzymujące Cię przed ułożeniem sobie życia zawodowego tak, jak pragniesz.

(Kliknij powyższy przycisk, aby odebrać bezpłatną sesję o wartości 250 PLN)

Ta sesja to czas, gdy doprecyzowujemy zasady pracy, upewniamy się, czy jednakowo rozumiemy coaching i poznajemy się wzajemnie, by móc podjąć świadomą decyzję, czy chcemy wspólnie pracować. Uważam, że pewien wyjściowy poziom „chemii” między klientem a coachem jest ważny. Dzięki niej szybciej można zbudować zaufanie i osiągać lepsze wyniki. Do tego sama praca coachingowa jest po prostu przyjemniejsza :). Na pierwszej sesji od razu zaczynamy pracę nad Twoimi celami.

Kolejne sesje są płatne, również trwają godzinę i koncentrują się wokół realizacji Twoich celów oraz wydobywania Twoich talentów.

Oczywiście uczestniczenie w darmowej sesji nie zobowiązuje Cię do wykupienia kolejnych. Ze mną czy bez, mam nadzieję, że nie przerwiesz już wędrówki po Twoje zawodowe po swojemu.

Nasze coachingi mogą odbywać się przez:

  • telefon
  • skyp

(Kliknij powyższy przycisk, aby odebrać bezpłatną sesję o wartości 250 PLN)

Chcesz wiedzieć w czym dokładnie się specjalizuję?

  • Wspieram klientów w poszukiwaniu oraz rozwijaniu ścieżki zawodowej zgodnej z ich wartościami, pasjami i pragnieniami
  • Przygotowuję i wspieram kierowników w objęciu nowej roli / stanowiska
  • Pomagam budować zmotywowane zespoły
  • Pracuję z kobietami zajmującymi wysokie stanowiska w dużych organizacjach

Opinie klientów

„Na początku zaznaczę, że przez długi czas nie byłam fanką coachingu. Postrzegałam to jako narzędzie dla osób niezdecydowanych co do swojego życia i kariery, godzinę tygodniowo żeby wyrzucić wszystkie swoje wątpliwości i ponarzekać na „bezduszne korporacje” i „szefów, którzy cię nie rozumieją”. Moja decyzja, żeby rozpocząć coaching z Mają była czysto pragmatyczna – chciałam poprawić swoje kompetencje komunikacyjne, a do tego potrzebna jest opinia z zewnątrz, która wskaże, jak inni mogą postrzegać ciebie i jak odbierają twoje komunikaty.

Coaching z Mają dał mi dużo więcej, bo pomógł zrozumieć dlaczego komunikuję się w taki sposób, co mną kieruję i jaki cel próbuję osiągnąć. Dzięki tym sesjom, zaczęłam serio zadawać sobie wiele pytań, których przedtem nie dopuszczałam do głosu. Dla mnie coaching to było wyzwanie i trudne doświadczenie – wymusiło wyjście z mojej strefy komfortu. Ale odpowiedzi na te pytania pomogły mi nie tylko podjąć kilka zmieniających życie decyzji, ale co najważniejsze zacząć poważnie myśleć o tym, co w przyszłości da mi szczęście.” – Paulina – Business Decision Support Manager (Brazylia)

„Pamiętam jak wczoraj, gdy przyszedłem do Mai z pytaniem „Co robię nie tak, że nie mogę awansować?”. Już wtedy dużo czytałem i poświęcałem czas na rozwój siebie i swojej kariery zawodowej. Jednak dopiero to na pozór proste pytanie zapoczątkowało wyczekiwaną i w końcu efektywną zmianę w moim życiu. Krótki wstęp czym jest coaching, zbudowanie wspólnego zaufania, a później niekończąca się lista pytań i zadań domowych do przemyślenia. Wspaniałe podejście do klienta, trafne i drążące pytania oraz mobilizacja do zatrzymania się i spisania myśli na kartkę -> kartki -> cały notes myśli i pomysłów -> rozwiązań -> wizji i koniec końców zadań do wykonania na już :). W niecały rok osiągnąłem cele, które sobie wyznaczyłem, awansowałem i stałem się szczęśliwszym człowiekiem nie tylko w pracy ale i w domu. Zrozumiałem moje wartości, zbalansowałem koło życia, zarządziłem świadomie i aktywnie moim życiem. Dzięki coachingowi dokonałem prawdziwej transformacji siebie.” – Daniel – Kierownik Aplikacji Biznesowych

„Światy organizacji pozarządowych i biznesu są różne, ale Maja dobrze je rozumie, bo przecież w trzecim sektorze można nauczyć się liczenia pieniędzy, a w biznesie – realizować żyłkę społecznikowską.

Jestem niewidoma i przekonałam się, że Maja uznaje potrzebę samorealizacji osób niewidzących. Wie też, że mimo swojej dysfunkcji mogą one być dobrymi i wartościowymi pracownikami.

Klientowi podczas sesji coachingowej Maja zadaje pytania, które pomagają mu odnaleźć się w pracy oraz zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Maja dobrze wspiera klienta w wyszukiwaniu mocnych i słabych stron instytucji, w której on pracuje;  w zastanawianiu się, jak rozwinąć zarówno potencjał firmy, jak i danego pracownika. Umie słuchać i odpowiada na potrzeby klienta. Jest bardzo konkretna i otwarta.

Maja bardzo poważnie traktowała zobowiązania wynikające z naszego kontraktu,  pomimo że za coaching zapłaciłam symboliczną złotówkę.

Dziękuję Ci, Maju, za wsparcie mojej drogi zawodowej.” – Jolanta – Prezes Fundacji (coaching w ramach akcji społecznej)

„Dear Reader,

Maja Klonowska is an experienced, and professional coach with an eye for talent, and the ability to reach even the most difficult & skeptical people!

Early in my career I had the pleasure of being coached by Maja while I was working in Poland. At the time, I sought her help in improving my skills in cooperating with my Polish colleagues who seemed to have an extremely different approach to work and communication than I did.

Thanks to our coaching sessions, she helped me improve my abilities in building relationships with my co-workers in Poland. The results of her coaching allowed me to become an effective leader, and project manager. In time, I received a series of promotions that led me to becoming a Brand Manager for 5 brands across the Gulf countries.

Without Maja’s coaching early in my career, I can confidently say I would not be where I am today. She is excellent in getting the right messages across, and providing examples for people to understand the root factors of success and failure in the workplace.” – Roger – Value Brands & OTP Manager Middle East (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

(Kliknij powyższy przycisk, aby odebrać bezpłatną sesję o wartości 250 PLN)

Ceny

Cena jednej sesji coachingowej przez skype lub telefon wynosi 250 PLN.

Przy jednorazowym wykupieniu pakietu 4 sesji jedno spotkanie kosztuje 230 PLN – oszczędzasz 8%!

Przy 8 sesjach – cena sesji wynosi 200 PLN – oszczędzasz 20%!

Przypominam, że pierwsza sesja jest gratis.

Spotkania u klienta są możliwe jedynie w jego biurze w przypadku podpisania umowy z jego organizacją.

Zachęcam do przekazania mojej oferty Twojemu pracodawcy. Możesz zyskać nie tylko dofinansowanie, ale także zgodę na spotkania w godzinach pracy. W takim przypadku oferta cenowa jest przygotowywana indywidualnie dla każdej organizacji w zależności od ilości zakontraktowanych godzin, warunków umowy, miejsca spotkań, itp.

Kilka słów o mnie

Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation (ICF; poziom ACC) i International Coaching Community (ICC). Mam za sobą ponad 400 godzin sesji coachingowych. Pracowałam kilkanaście lat w korporacjach na różnych stanowiskach (od stażysty do dyrektora działu personalnego i administracji). Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki małych słodziaków. Jakiś czas temu zamarzyło mi się, by „przejść na swoje” i teraz właśnie realizuję ten cel.

Więcej o mnie dowiesz się zaglądając do zakładki O mnie oraz po prostu czytając mojego bloga (zacznij tu).

Dodatkowe informacje, które mogą mieć znaczenie dla Ciebie lub Twojego działu HR zanim zdecydujecie się zaprosić mnie do współpracy

Ważna jest dla mnie etyka wykonywania zawodu coacha. Oferuję coaching biznesowy prowadzony zgodnie z zasadami International Coach Federation. W swojej pracy stosuję stuprocentowy coaching, czyli nie mieszam tej metody z innymi. Jeśli jest taka potrzeba, istnieje możliwość zorganizowania również konsultacji lub mentoringu. Mentoring prowadzę w sposób coachingowy, tzn. gdy tylko jest to możliwe i efektywne najpierw pytam klienta o jego pomysły, zanim podaję własne. Jestem również certyfikowanym konsultantem Hogan Assessment oraz Insights DiscoveryTM. Istnieje możliwość uwzględnienia tych narzędzi w procesie.

Mam doświadczenie we wdrażaniu coachingu wewnętrznego do korporacji. W razie potrzeby, oferuję również wsparcie w tym zakresie.

Moja edukacja coachingowa:

  • Ścieżka CoachWise: Essentials – Equipped – Proficiency (zdany praktyczny egzamin PCC)
  • Intuicyjny Coach – Joanny Flanagan (zdany praktyczny egzamin PCC)
  • International Coaching Certyfication (kurs International Coaching Community)

Napisz do mnie! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

Możesz skorzystać z formularza tu lub napisać do mnie maila na adres kontakt@zyjeposwojemu.pl

Powodzenia!!!

Maja