Coaching

coaching, oferta coachingowa, coaching oferta, oferta coachingu

„Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmacnianie oraz wspieranie klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne (klienta) odkrycia, wnioski i zasoby” – ICC

 

Witaj!

Cieszę się, że tu jesteś. 😊 Zakładam, że jeśli to czytasz, to interesuje Cię Twój rozwój i szukasz sposobu, by lepiej wydobyć na światło dzienne Twój potencjał. Z przyjemnością będę Ci towarzyszyć w tej drodze. 😊

 

Na początek kilka słów o mnie

Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation (ICF; poziom ACC) i International Coaching Community (ICC). Mam za sobą ponad 400 godzin sesji coachingowych. Pracowałam kilkanaście lat w korporacjach na różnych stanowiskach (od stażysty do dyrektora działu personalnego i administracji). Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki małych słodziaków. Jakiś czas temu zamarzyło mi się, by „przejść na swoje” i teraz właśnie zaczęłam realizować ten cel.

Korporację znam od podszewki i chętnie pomogę Ci realizować Twoje zawodowe wyzwania. Jeśli szukasz swojej drogi w życiu, poczuję się wyróżniona, jeśli zaprosisz mnie do Twoich rozważań i budowania nowej wizji siebie.

Z doświadczenia wiem, że niekiedy wiążą się z tym trudne decyzje, a realizowanie swojego pomysłu wymaga sporo samozaparcia i przede wszystkim potwierdzenia w sobie, że tego naprawdę się chce. Nie zawsze przecież od razu wiemy, co dla nas oznacza „żyć po swojemu”. Uważam jednak, że warto to odkryć i pójść za głosem serca i swoimi wartościami. W życiu w zgodzie ze sobą widzę szansę na realizację siebie i na bycie szczęśliwym.

Więcej o mnie dowiesz się zaglądając do zakładki „O blogu i o mnie” oraz po prostu czytając mojego bloga. W sekcji ŻYCIE zobaczysz, co myślę i czuję oraz na co zwracam uwagę w życiu. W części PRACA dzielę się moim doświadczeniem z korporacji. Zapraszam do czytania i dyskusji! 😊

 

Oferta

PRACA

Coaching biznesowy

Wszystkie tematy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem poniższych (to mój konik😊)

  • Planowanie kariery zawodowej
  • Przygotowywanie i wspieranie kierowników w objęciu nowej roli (w szczególności praca z high potential employees, sukcesorami kluczowych stanowisk oraz nowo awansowanymi kierownikami)
  • Budowanie zmotywowanego zespołu
  • Praca z kobietami zajmującymi wysokie stanowiska w dużych organizacjach

ŻYCIE

Life coaching w temacie poszukiwania swojej drogi życiowej zgodnej z własnymi pragnieniami.

 

Wyszczególnione obszary są mi wyjątkowo bliskie. W każdym z nich klient może znacząco zmienić jakość swojego życia i pełniej wykorzystywać swój potencjał. Wpłynie tym nie tylko na siebie, ale też na swoje otoczenie.

Coachingi mogą odbywać się:

  • jako osobiste spotkania w Warszawie i okolicach (ze szczególnym uwzględnieniem kierunku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów)
  • przez telefon
  • przez skype

Pierwsza sesja trwa 1,5 godziny. Jest to czas, gdy doprecyzowujemy zasady pracy, upewniamy się, czy jednakowo rozumiemy coaching i poznajemy się wzajemnie, by móc podjąć świadomą decyzję, czy chcemy wspólnie pracować. Uważam, że pewien wyjściowy poziom „chemii” między klientem a coachem jest ważny. Dzięki niej szybciej można zbudować zaufanie i osiągać lepsze wyniki. Do tego sama praca coachingowa jest po prostu przyjemniejsza 😊. Na pierwszej sesji zaczynamy też od razu pracę nad tematem klienta.

Kolejne sesje trwają godzinę zegarową i koncentrują się wokół realizacji celów klienta oraz wydobywania jego potencjału.

 

Opinie klientów

„Na początku zaznaczę, że przez długi czas nie byłam fanką coachingu. Postrzegałam to jako narzędzie dla osób niezdecydowanych co do swojego życia i kariery, godzinę tygodniowo żeby wyrzucić wszystkie swoje wątpliwości i ponarzekać na „bezduszne korporacje” i „szefów, którzy cię nie rozumieją”. Moja decyzja, żeby rozpocząć coaching z Mają była czysto pragmatyczna – chciałam poprawić swoje kompetencje komunikacyjne, a do tego potrzebna jest opinia z zewnątrz, która wskaże, jak inni mogą postrzegać ciebie i jak odbierają twoje komunikaty.

Coaching z Mają dał mi dużo więcej, bo pomógł zrozumieć dlaczego komunikuję się w taki sposób, co mną kieruję i jaki cel próbuję osiągnąć. Dzięki tym sesjom, zaczęłam serio zadawać sobie wiele pytań, których przedtem nie dopuszczałam do głosu. Dla mnie coaching to było wyzwanie i trudne doświadczenie – wymusiło wyjście z mojej strefy komfortu. Ale odpowiedzi na te pytania pomogły mi nie tylko podjąć kilka zmieniających życie decyzji, ale co najważniejsze zacząć poważnie myśleć o tym, co w przyszłości da mi szczęście.” – Paulina – Business Decision Support Manager (Brazylia)

 

„Pamiętam jak wczoraj, gdy przyszedłem do Mai z pytaniem „Co robię nie tak, że nie mogę awansować?”. Już wtedy dużo czytałem i poświęcałem czas na rozwój siebie i swojej kariery zawodowej. Jednak dopiero to na pozór proste pytanie zapoczątkowało wyczekiwaną i w końcu efektywną zmianę w moim życiu. Krótki wstęp czym jest coaching, zbudowanie wspólnego zaufania, a później niekończąca się lista pytań i zadań domowych do przemyślenia. Wspaniałe podejście do klienta, trafne i drążące pytania oraz mobilizacja do zatrzymania się i spisania myśli na kartkę -> kartki -> cały notes myśli i pomysłów -> rozwiązań -> wizji i koniec końców zadań do wykonania na już😊. W niecały rok osiągnąłem cele, które sobie wyznaczyłem, awansowałem i stałem się szczęśliwszym człowiekiem nie tylko w pracy ale i w domu. Zrozumiałem moje wartości, zbalansowałem koło życia, zarządziłem świadomie i aktywnie moim życiem. Dzięki coachingowi dokonałem prawdziwej transformacji siebie.” – Daniel – Kierownik Aplikacji Biznesowych

 

„Światy organizacji pozarządowych i biznesu są różne, ale Maja dobrze je rozumie, bo przecież w trzecim sektorze można nauczyć się liczenia pieniędzy, a w biznesie – realizować żyłkę społecznikowską.

Jestem niewidoma i przekonałam się, że Maja uznaje potrzebę samorealizacji osób niewidzących. Wie też, że mimo swojej dysfunkcji mogą one być dobrymi i wartościowymi pracownikami.

Klientowi podczas sesji coachingowej Maja zadaje pytania, które pomagają mu odnaleźć się w pracy oraz zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Maja dobrze wspiera klienta w wyszukiwaniu mocnych i słabych stron instytucji, w której on pracuje;  w zastanawianiu się, jak rozwinąć zarówno potencjał firmy, jak i danego pracownika. Umie słuchać i odpowiada na potrzeby klienta. Jest bardzo konkretna i otwarta.

Maja bardzo poważnie traktowała zobowiązania wynikające z naszego kontraktu,  pomimo że za coaching zapłaciłam symboliczną złotówkę.

Dziękuję Ci, Maju, za wsparcie mojej drogi zawodowej.” – Jolanta – Prezes Fundacji (coaching w ramach akcji społecznej)

 

„Dear Reader,

Maja Klonowska is an experienced, and professional coach with an eye for talent, and the ability to reach even the most difficult & skeptical people!

Early in my career I had the pleasure of being coached by Maja while I was working in Poland. At the time, I sought her help in improving my skills in cooperating with my Polish colleagues who seemed to have an extremely different approach to work and communication than I did.

Thanks to our coaching sessions, she helped me improve my abilities in building relationships with my co-workers in Poland. The results of her coaching allowed me to become an effective leader, and project manager. In time, I received a series of promotions that led me to becoming a Brand Manager for 5 brands across the Gulf countries.

Without Maja’s coaching early in my career, I can confidently say I would not be where I am today. She is excellent in getting the right messages across, and providing examples for people to understand the root factors of success and failure in the workplace.” – Roger – Value Brands & OTP Manager Middle East (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

 

Ceny

Oferta cenowa jest przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta / organizacji w zależności od ilości zakontraktowanych godzin, warunków umowy, miejsca spotkań itp.

Zachęcam do przekazania mojej oferty Twojemu pracodawcy. Możesz zyskać nie tylko dofinansowanie, ale także zgodę na spotkania w godzinach pracy.

 

Dodatkowe informacje, które mogą mieć znaczenie dla Ciebie lub Twojego działu HR zanim zdecydujecie się zaprosić mnie do współpracy

Ważna jest dla mnie etyka wykonywania zawodu coacha. Oferuję coaching biznesowy prowadzony zgodnie z zasadami International Coach Federation. W swojej pracy stosuję stuprocentowy coaching, czyli nie mieszam tej metody z innymi. Jeśli jest taka potrzeba, istnieje możliwość zorganizowania również konsultacji lub mentoringu. Mentoring prowadzę w sposób coachingowy, tzn. gdy tylko jest to możliwe i efektywne najpierw pytam klienta o jego pomysły, zanim podaję własne. Jestem również certyfikowanym konsultantem Hogan Assessment oraz Insights DiscoveryTM. Istnieje możliwość uwzględnienia tych narzędzi w procesie.

Mam doświadczenie we wdrażaniu coachingu wewnętrznego do korporacji. W razie potrzeby, oferuję również wsparcie w tym zakresie.

Moja edukacja coachingowa:

  • Ścieżka CoachWise: Essentials – Equipped – Proficiency (zdany praktyczny egzamin PCC)
  • Intuicyjny Coach – Joanny Flanagan (zdany praktyczny egzamin PCC)
  • International Coaching Certyfication (kurs International Coaching Community)

 

Zapraszam do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

Możesz skorzystać z formularza tu lub napisać do mnie maila na adres kontakt@zyjeposwojemu.pl

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia! 😊

Maja Klonowska