Coaching

coaching, oferta coachingowa, coaching oferta, oferta coachingu

„Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmacnianie oraz wspieranie klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne (klienta) odkrycia, wnioski i zasoby” – ICC

 

Witaj!

Cieszę się, że tu jesteś. 😊 Zakładam, że jeśli to czytasz, to interesuje Cię Twój rozwój i szukasz sposobu, by lepiej wydobyć na światło dzienne Twój potencjał. Z przyjemnością będę Ci towarzyszyć w tej drodze. 😊

 

Na początek kilka słów o mnie

Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation (ICF; poziom ACC) i International Coaching Community (ICC). Mam za sobą ponad 400 godzin sesji coachingowych. Pracowałam kilkanaście lat w korporacjach na różnych stanowiskach (od stażysty do dyrektora działu personalnego i administracji). Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki małych słodziaków. Jakiś czas temu zamarzyło mi się, by „przejść na swoje” i teraz właśnie zaczęłam realizować ten cel.

Korporację znam od podszewki i chętnie pomogę Ci realizować Twoje zawodowe wyzwania. Jeśli szukasz swojej drogi w życiu, poczuję się wyróżniona, jeśli zaprosisz mnie do Twoich rozważań i budowania nowej wizji siebie.

Z doświadczenia wiem, że niekiedy wiążą się z tym trudne decyzje, a realizowanie swojego pomysłu wymaga sporo samozaparcia i przede wszystkim potwierdzenia w sobie, że tego naprawdę się chce. Nie zawsze przecież od razu wiemy, co dla nas oznacza „żyć po swojemu”. Uważam jednak, że warto to odkryć i pójść za głosem serca i swoimi wartościami. W życiu w zgodzie ze sobą widzę szansę na realizację siebie i na bycie szczęśliwym.

Więcej o mnie dowiesz się zaglądając do zakładki „O blogu i o mnie” oraz po prostu czytając mojego bloga. W sekcji ŻYCIE zobaczysz, co myślę i czuję oraz na co zwracam uwagę w życiu. W części PRACA dzielę się moim doświadczeniem z korporacji. Zapraszam do czytania i dyskusji! 😊

 

Oferta

PRACA

Coaching biznesowy

Wszystkie tematy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem poniższych (to mój konik😊)

  • Budowanie zmotywowanego zespołu, przywództwo
  • Przygotowywanie i wspieranie kierowników w objęciu nowej roli (w szczególności praca z high potential employees, sukcesorami kluczowych stanowisk oraz nowo awansowanymi kierownikami)
  • Kobiety w biznesie
  • Rozwój osobisty

ŻYCIE

Life coaching w temacie poszukiwania swojej drogi życiowej zgodnej z własnymi pragnieniami.

 

Wyszczególnione obszary są mi wyjątkowo bliskie. W każdym z nich klient może znacząco zmienić jakość swojego życia i pełniej wykorzystywać swój potencjał. Wpłynie tym nie tylko na siebie, ale też na swoje otoczenie.

Coachingi mogą odbywać się:

  • jako osobiste spotkania w Warszawie i okolicach (ze szczególnym uwzględnieniem kierunku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów)
  • przez telefon
  • przez skype

Pierwsza sesja trwa 1,5 godziny. Jest to czas, gdy doprecyzowujemy zasady pracy, upewniamy się, czy jednakowo rozumiemy coaching i poznajemy się wzajemnie, by móc podjąć świadomą decyzję, czy chcemy wspólnie pracować. Uważam, że pewien wyjściowy poziom „chemii” między klientem a coachem jest ważny. Dzięki niej szybciej można zbudować zaufanie i osiągać lepsze wyniki. Do tego sama praca coachingowa jest po prostu przyjemniejsza 😊. Na pierwszej sesji zaczynamy też od razu pracę nad tematem klienta.

Kolejne sesje trwają godzinę zegarową i koncentrują się wokół realizacji celów klienta oraz wydobywania jego potencjału.

 

Ceny

Oferta cenowa jest przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta / organizacji w zależności od ilości zakontraktowanych godzin, warunków umowy, miejsca spotkań itp.

Zachęcam do przekazania mojej oferty Twojemu pracodawcy. Możesz zyskać nie tylko dofinansowanie, ale także zgodę na spotkania w godzinach pracy.

 

Dodatkowe informacje, które mogą mieć znaczenie dla Ciebie lub Twojego działu HR zanim zdecydujecie się zaprosić mnie do współpracy

Ważna jest dla mnie etyka wykonywania zawodu coacha. Oferuję coaching biznesowy prowadzony zgodnie z zasadami International Coach Federation. W swojej pracy stosuję stuprocentowy coaching, czyli nie mieszam tej metody z innymi. Jeśli jest taka potrzeba, istnieje możliwość zorganizowania również konsultacji lub mentoringu. Mentoring prowadzę w sposób coachingowy, tzn. gdy tylko jest to możliwe i efektywne najpierw pytam klienta o jego pomysły, zanim podaję własne. Jestem również certyfikowanym konsultantem Hogan Assessment oraz Insights DiscoveryTM. Istnieje możliwość uwzględnienia tych narzędzi w procesie.

Mam doświadczenie we wdrażaniu coachingu wewnętrznego do korporacji. W razie potrzeby, oferuję również wsparcie w tym zakresie.

Moja edukacja coachingowa:

  • Ścieżka CoachWise: Essentials – Equipped – Profiniency (zdany praktyczny egzamin PCC)
  • Intuicyjny Coach – Joanny Flanagan (zdany praktyczny egzamin PCC)
  • International Coaching Certyfication (kurs International Coaching Community)

 

Zapraszam do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

Możesz skorzystać z formularza tu lub napisać do mnie maila na adres kontakt@zyjeposwojemu.pl

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia! 😊

Maja Klonowska